Doping

 

Doping Nedir?

İlanlarınıza Doping uygulayarak ilanlarınızı ön plana çıkartabilirsiniz. Doping uygulanan ilanlar en çok ziyaret edilen ilanlardır. Doping uygulamak size zaman kazandırır ve Doping için ödediğiniz fiyat sizi daha kısa sürede alıcısısına ulaştırır. Aşağıda değilik doping alternatiflerini kullanabilirsiniz.

Neden Doping Almaliyim?

Kiler.net dakikalar içinde kolayca emlak, vasita veya diger kategorilerde ürün satip, kiralayabileceginiz son derece etkili bir platform. Dopingler, herhangi bir anda milyonlarca aktif ilan barindiran bu etkili platformda ilaninizin benzerlerinden farklilasmasini saglar. Böylece ilaniniz çok daha fazla alici tarafindan görüntülenir ve daha hizli sonuca ulasirsiniz*.

Ilaniniz seçeceginiz Doping ile;

 • Daha fazla potansiyel aliciya ulasir,
 • Daha fazla görüntülenir,
 • Daha hizli satilir veya kiralanir.

*Yaptigimiz analizler sonucu, Dopingli ilanlarin Dopingsiz ilanlara göre kat kat fazla görüntülendigini tespit ettik.

Doping Etkileri ve Kullanim Önerileri

 • Magaza Anasayfa Vitrin

  Kullanim Önerileri:

  Magaza logonuzun, günde milyonlarca defa ziyaret edilen Kiler.net ana sayfasindaki magaza vitrininde ve Magazalar sayfasindaki magaza vitrinlerinde yer almasini, firma reklaminizi yapmak istiyorsaniz kullanabilirsiniz.

 • Anasayfa Vitrini

  Kullanim Önerileri:

  Her gün Kiler.net’u ziyaret eden milyonlarca kisiye ulasmak, satmak/kiralamak istediginiz ilaninizin veya ürününüzün görüntülenmesini, bilinirligini arttirmak için kullanabilirsiniz.

 • Kategori Vitrini

  Kullanim Önerileri:

  Ilaninizi veya ürününüzü kendi kategorisinin vitrin bölümünde sergilemek için kullanabilirsiniz. Mesela, Kategori Vitrini aldiginiz ev ilaniniz Emlak Kategori Vitrini ile birlikte Konut Kategori Vitrini’nde de görüntülenir.

 • Küçük Fotograf

  Kullanim Önerileri:

  Ilaniniz arama sonuç listelerinin her sayfasinda yer alan onlarca ilan arasindan küçük fotografi ile farklilassin, fotografsiz diger ilanlara göre daha çok görüntülensin istiyorsaniz kullanabilirsiniz. Üstelik bu Doping ilan özelligi olarak ilaninizin yayinda kaldigi süre boyunca devam eder.

 • Üst Siradayim

  Kullanim Önerileri:

  Ilaniniz, ilan giris tarihiniz geçtikçe arama listelerinde gerileyebilir. Ilaninizin Doping süresi boyunca arama listelerinin en üstünde kalarak daha fazla görüntülenmesi için kullanabilirsiniz.

 • Kalin Yazi & Renk...

  Kullanim Önerileri:

  Ilaniniz arama sonuç listelerinin her sayfasinda yer alan onlarca ilan arasindan kalinlastirilmis ilan basligi ve renkli çerçevesiyle farklilassin ve benzer ilanlara göre daha çok görüntülensin istiyorsaniz kullanabilirsiniz. Üstelik bu Doping ilan özelligi olarak ilaninizin yayinda kaldigi süre boyunca devam eder.

 • Güncelim Dopingi

  Kullanim Önerileri:

  Ilaninizi yayina alali çok oldu fakat satmaya eliniz gitmedi veya ilaninizi satmaktan vazgeçip sonra tekrar satmaya karar verdiniz. Bu gibi durumlarda ilan tarihinizi güncelleyerek ilaninizin hala güncel oldugunu göstermek ve takipçilerini kaybetmemek için kullanabilirsiniz.

 • Acil Acil

  Kullanim Önerileri:

  Ilan veya ürününüzü hiç vakit kaybetmeden satmak veya kiralamak istiyorsaniz kullanabilirsiniz. Ilaniniz ana sayfa sol menüde yer alan özel kategorilerden "Acil Acil" içinde yer alir.

 • Fiyati Düsenler

  Kullanim Önerileri:

  Ilan veya ürün fiyatinda indirim yapmaniz halinde kullanabilirsiniz. Böylece ilaniniz ana sayfa sol menüde yer alan özel kategorilerden “Fiyati Düsenler” içinde yer alir. Arama sonuç listelerinde ilan basliginizin yaninda da “Firsat Ürünü” ikonu yer alarak indirimli ilan/ürün arayanlarin dikkatini çeker.

 • Magaza Kategori Vitrin

  Kullanim Önerileri:

  Faaliyet gösterdiginiz kategoride magazanizin bilinirligini arttirmak için yardimci olur. Logonuz faaliyet gösterdiginiz kategori sayfasinda yer alan magaza vitrin bölümünde görüntülenir. Emlak sektör / Vasita gibi kategorilerin magaza vitrinlerinde görüntülenmek isterseniz kullanabilirsiniz.

Dopingin Avantajları Nelerdir?

İlanınız seçeceğiniz Doping ile;

 • Daha fazla potansiyel alıcıya ulaşır,
 • Daha fazla görüntülenir,
 • Daha hızlı satılır veya kiralanır.

* Yaptığımız analizler sonucu, Dopingli ilanların Dopingsiz ilanlara göre kat kat fazla görüntülendiğini tespit ettik.

 

Doping Çeşitleri Nelerdir?

Vitrinde yer alın

Anasayfa Vitrini
İlanınız her gün “milyonlarca kişinin ziyaret ettiği” kiler.net ana sayfasında yer alsın istiyorsanız hemen alın!

Kategori Vitrini
İlanınız her gün ait olduğu kategori ve alt kategori sayfalarında görüntülensin istiyorsanız hemen alın!

Arama Sonuç Listelerinde Göze Çarpın!

Küçük Fotoğraf
İlanınız arama sonuç listelerinde fotoğrafı ile görüntülensin, dikkat çeksin istiyorsanız hemen alın!

Üst Sıradayım
İlanınız arama sonuç sayfalarında üst sırada ayrı bir bölümde görüntülensin istiyorsanız hemen alın!

Kalın Yazı & Renkli Çerçeve
İlanınız arama sonuç listelerinde kalın yazı ve renkli çerçevesiyle görüntülensin, benzerlerinden ayırt edilsin istiyorsanız hemen alın!

Güncelim Dopingi
İlan sayaçlarınızı kaybetmeden ilan giriş tarihinizi güncellemek istiyorsanız hemen alın!

Özel Kategorilerde Yer Alın!

Acil Acil
"Hemen satmam lazım" diyorsanız Acil Acil dopingini alın, ilanınız ana sayfa sol menüde yer alan Acil Acil kategorisinde yer alsın.

Fiyatı Düşenler
İlan fiyatında indirim yaptığınızda ilanınızın Fiyatı Düşenler bölümünde görüntülenerek dikkat çekmesini istiyorsanız hemen alın!

Mağazalara Özel Doping Çeşitleri

Kategori Vitrin
Mağaza logonuz iş alanınıza uygun kategori sayfasında yer alsın istiyorsanız hemen alın!

Anasayfa Vitrin
Mağaza logonuz ana sayfada yer alsın istiyorsanız hemen alın!